LKS Sanbud Długie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

• Serwis www.lksdlugie.futbolowo.pl jest stroną nieoficjalną - kibicowską i tak należy ją traktować. W żaden sposób witryna nie jest powiązana z zarządem klubu.

Zaczynamy od trzech punktów

• autor: admin, 2015-08-14 06:53

W pierwszym meczu nowego sezonu LKS Sanbud Długie pokonuje beniaminka z Jabłonicy Polskiej 3:2 (2:0). Bramki dla zielono-czerwonych zdobyli: Konrad Kucharski, Wiktor Węgrzyn oraz Mateusz Bieleń.

Chyba nie było w ostatnich latach w meczu ligowym tak młodego składu Sanbudu. Z różnych powodów w spotkaniu nie mogli zagrać m.in.: Malik, Jedynak, Pisaniak, czyli podstawowi gracze. Za to młodzież nie zawiodła. Może ktoś nie wierzy? To proszę bardzo, przedstawiamy wiek pierwszego składu, którywybiegł na mecz z Cisami: 17 - 17, 27, 19, 21 – 17, 30, 20, 18, 23 – 20. Średnia wieku: 20,8.

Spotkanie nie stało na wysokim poziomie. Zapewne przyczyniła się do tego wysoka temperatura. Sanbud mimo nowego ustawienia na boisku poradził sobie w miarę dobrze. W drużynie zadebiutowało dwóch zawodników – Jan Myćka ( Ekoball Sanok) oraz Wiktor Węgrzyn ( poprzednio Przełom Besko), który zdobył w pierwszej połowie piękną bramkę.

Pierwsza odsłona meczu była kontrolowana przez Sanbud. Wprawdzie goście mieli kilka groźny sytuacji, ale nic z nich nie wynikało, za to Sanbud zmarnował dwie okazje sam na sam. Do bramek trafiali Kucharski ( wybiegł za lini obrony i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali) oraz wspomniany Węgrzyn ( ładnym strzałem w „długi róg” bramki). Po przerwie Sanbud zagrał defensywniej i przy piłce rzeczą normalną było, że to goście częściej będą się utrzymywać. Zwłaszcza „zaciąg letni” w drużynie Cisów było widać. Ci zawodnicy robili różnicę i lepiej wyglądali na tle swoich kolegów. Goście atakowali, ale to Sanbud po raz trzeci pokonał bramkarza rywali. Piłka za obrońców dotarła do Mateusza Bielenia, który sam na sam nie miał problemów w „ulokowaniu jej w siatce”. Przy wyniku 3:0 zielono-czerwoni jeszcze bardziej się cofnęli czego efektem były głupie dwie pomyłki w obronie i dwie bramki dla beniaminka.

Wracając do sędziowania. Arbitrzy w tym meczu chyba nie mieli dobrego dnia. Kilka ich decyzji wywoływało frustrację i śmiech. Najciekawszą decyzją arbitra w tym meczu bez wątpienia było pokazanie tylko żółtek kartki bramkarzowi przyjezdnych, który ewidentnie i z premedytacją dotknął piłkę ręką kilka metrów za swoim polem karnym.

Spotkanie z Cisami to już historia. Teraz zielono-czerwoni zmierzą się w niedzielę w Krościenku Wyżnym z miejscowym Wisłokiem.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sanok112.pl

LKS Sanbud Długie LKS Skołyszyn
LKS Sanbud Długie 2:0 LKS Skołyszyn
2016-08-21, 16:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ekoball Stal Sanok - Partyzant Targowiska
Zamczysko Mrukowa - Górnik Strachocina
LKS Skołyszyn - Przełom Besko
Nafta Jedlicze - OKS Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka
Szarotka Uherce - Przełęcz Dukla
Iwonka Iwonicz - Iskra Przysietnica
Gaudium Łężyny - LKS Sanbud Długie

Prawa autorskie

Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych, prawa autorskie do wszystkich materiałów publikowanych na stronie lksdlugie.pl posiadają ich autorzy. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.

Za wpisy/komentarze odpowiadają ich autorzy. Nie można utożsamiać komentarzy z administracją serwisu.

kontakt z redakcja:

lksdlugie.redakcja@gmail.com

LKS Sanbud Długie 2:0 LKS Skołyszyn
Przełom Besko 1:4 Iwonka Iwonicz
Iskra Przysietnica 4:1 Szarotka Uherce
Przełęcz Dukla 5:1 Zamczysko Mrukowa
Górnik Strachocina 2:5 Kotwica Korczyna
Grabowianka Grabówka 2:7 Nafta Jedlicze
OKS Markiewicza Krosno 1:1 Ekoball Stal Sanok
Partyzant Targowiska Gaudium Łężyny

Bilety

A klasa - okręg krosno:

-normalny - 5zł

-ulgowy - brak

-kobiety, studenci oraz dzieci do lat 18 - wstęp darmowy

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.